Ogromne gratulacje dla naszych uczniów - Maria Zamiara i Franciszek Szewczak.
Dziękujemy pani Iwonie Śmigielskiej- Hyżyk, która była koordynatorem konkursu w naszej szkole
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
|
NajnowszeWybierz element 1 Wybierz element 2 Wybierz element 3 Wybierz element 4 Wybierz element 5 Wybierz element 6 |
|
|
|
|