Nasze uczennice wzięły udział w Gminnym konkursie plastycznym „Ziemia, woda, powietrze – na straży środowiska”
Z dumą informujemy, że dziewczynki z naszej szkoły przygotowały piękne prace plastyczne promujące troskę o środowisko. Ich zaangażowanie, kreatywność i wrażliwość ekologiczna zasługują na ogromne brawa!
Uczennica Aleksandra Klamrowska
zdobyła I miejsce w kategorii klas 4-8
Bardzo dziękujemy pani Iwonie Śmigielskiej- Hyżyk, która była koordynatorem konkursu w naszej szkole.
Gratulujemy uczestniczkom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!



















