Wyniki szkolnych zmagań w ramach Tygodnia Tabliczki Mnożenia!
Trzecioklasiści przystąpili do jednorazowego egzaminu z tabliczki mnożenia na czas. Liczył się refleks, koncentracja i oczywiście świetna znajomość tabliczki mnożenia.
Najlepszy wynik uzyskał Dominik Pakulski, zdobywając tytuł Pogromcy Tabliczki Mnożenia!
Starsze klasy przez cały tydzień mierzyły się z różnorodnymi zadaniami i łamigłówkami matematycznymi, a wszystko po to, by wyłonić Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia.
Zwycięzcą został Szymon Pacocha z klasy 8 — gratulujemy ogromnej precyzji i szybkości!
Wyróżnienie za bardzo dobry wynik otrzymali:
• Maja Pakulska (klasa 7)
• Amelia Janowska (klasa 7)
• Oskar Dziesiątkowski (klasa 8):
Brawo dla wszystkich uczestników za determinację i matematycznego ducha.
Gratulacje!



















